Sortiment
Prodáváme materiály a potřeby pro malíře, lakýrníky, zedníky, pro profesionály i amatéry.

Základem jsou výrobky německého výrobce Meffert AG Farbwerke prodávané v ČR pod značkou Düfa a Profitec již 25 let. Součástí sortimentu jsou omítky, fasádní barvy, interiérové barvy, syntetické i vodouředitelné laky, lazury, ředidla, tmely i různé speciální emaily. Společnost Meffert nabízí pouze kvalitní, dlouhodobě prověřené materiály a systémy, jak z pohledu kvality výroby a vstupních surovin, tak i výsledného produktu. Vysoká kvalita produktů a šířka sortimentu umožňuje prodej materiálů v samostatných produktových řadách, určených různým typům zpracovatelů.

Nářadí prodáváme od české firmy Spojené kartáčovny a.s. označené značkou Spokar, nabízíme mnoho druhů válečků, štětců, brusných papírů, špachtlí atd.

Dále nabízíme základní řady výrobků Eternal od firmy Austis a.s..

Provozní tekutiny (ředidla, líh, penetrace, destilovaná voda atd) vedeme od firmy Colorlak a.s. vyráběné pod stejnojmennou značkou. Od této firmy prodáváme také například základové barvy a spreje.
Výrobky od uvedených značek, které nevedeme skladem, dodáme na objednávku v co nejrychlejším termínu, v případě značky Düfa to je obvykle do 24 hodin.

Aktuální dostupnost konkrétního materiálu na prodejně získáte na telefonním čísle 778 500 084, emailu info@barvy-dufa.cz nebo přímo na prodejně v Michelské ulici 3/9, Praha 4.


​ ​